HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 1 Haziran 2017

Küçük Kulüp'te Biz Bize Heyecanı

Magazinizmir
Küçük Kulüp’te gerçekleşen "Küçük Kulüp 25. Biz Bize Tenis Turnuvası", düzenlenen final maçı ile son buldu. Tek Bayanlar, Tek Erkekler, Karışık Çiftler, Çift Erkekler kategorilerinde oynanan turnuva 10 gün boyunca heyecan dolu dakikalara sahne oldu.

Küçük Kulüp üyelerini katılımıyla organize edilen turnuvanın tek erkekler kategorisi final maçında Bülent Necimoğlu, Kaan Bozkurt’u 6/4 - 6/1 lik skorla yenerek birincilik kupasını evine götürdü. Tek bayanlarda ise Sedef Clarke birinci, Nermin Yavuz ikinci oldu. Çift erkekler kategorisinde Hakan Akman-Murat Özgörkey ikilisi birincilik, Emre Sarıgedik-Bülent Necimoğlu ikilisi ikincilik kupasını kaldırırken, Karışık Çiftler kategorisinde Sedef-Patrick Clarke çifti birincilik, Şayan Saygılı-Ahmet Aslaner ikinciliğe hak kazandı. Turnuvanın centilmen sporcuları anneanne torun turnuvaya katılan Müesser Taga ve Sarp Gürdal seçildi.

Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik yaptığı konuşmada, "Yenilenen tenis kortlarımızda bir yılımızı doldurduk. Bütün tenisçilerimizden olumlu tepkiler alıyoruz. Artık üyelerimiz Türkiye’nin sayılı kortlarından olan kulübümüz tenis kortlarında daha sağlıklı ve zevkli tenis oynama olanağına sahibiz. Biz Bize Tenis Turnuvası’nın bu sene 25. sünü gerçekleştiriyoruz. Yıllar geçtikçe gücüne güç katan kulübümüzde daha nice güzel işlere birlikte imza atmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Yatırımlarımız devam edecek." dedi

Küçük Kulüp üyelerinin katılımıyla gerçekleşen final akşamı final kokteyli ile son buldu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN