HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 15 Aralık 2018

Küçük Kulüp Hayatın İçinden Söyleşileri Kişisel Gelişim Uzmanı Ziya Şakir Yılmaz’ı Ağırladı

Magazinizmir
Her ay konusunda uzman bir konuğu ağırlayan Küçük Kulüp Hayatın İçinden Söyleşileri bu ay Kişisel Gelişim Uzmanı Ziya Şakir Yılmaz’ı misafir etti.

Ziya Şakir Yılmaz, insanların hayatına dokunmak cümlesinin önemini her fırsatta vurguladığı konuşmasında, kazanmış olduğu deneyimlerin yanı sıra; yola çıktığı günden bu yana yaptığı hataları da insanlarla paylaşmak istediği için gelişim eğitimleri vermeye başladığını dile getirdi.

İstanbul da ZetKişisel Gelişim Akademisi’nin kurucularından olan Ziya Şakir Yılmaz,etkili iletişim ve liderlik becerileri konulu söyleşide, insanın kendisini sevmesinin vekendisine önem verip, yatırım yapmasınınöncelikli şart olduğununaltını çizdi. Etkili iletişimin öncelikle iyi dinlemekten geçtiğini belirten uzman, alışkanlık edinmek veya zararlı alışkanlıklardan kurtulmanın yollarını da anlattı.Etkili bir liderin portresinin çizildiği söyleşide, konuklara hayat gayelerini bulma ve potansiyellerini keşfetme konusunda öneriler getirildi. Ziya Şakir Yılmaz ayrıca, Size Bir Sır Vereyim Mi? Adlı kişisel gelişim kitabını okuyucuları için imzaladı.

Küçük Kulüp Üyeleri ve Ziya Şakir Yılmaz’ın takipçilerinin katıldığı söyleşi,Küçük Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi Ümran Bağcı ve Sosyal Komite Üyesi Alev Ütsükarcı’nınkonuşmacıya katılımlarından dolayı çiçek vermesi ile son buldu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN