HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 29 Kasım 2016

KTK'da Yoga Günleri Başladı

Magazinizmir
Gerçekleştirdiği etkinliklerle üyelerine keyifli hafta sonları yaşatan Kültürpark Tenis Kulübü (KTK) bünyesinde faaliyet gösteren Clup Mechanic, yoga tanıtım eğitimlerine start verdi.

KTK merkez kortta düzenlediği yoga etkinliğine katılan üyeler, yoga felsefesi ve daha esnek bir vücuda sahip olarak daha sağlıklı yaşama yollarını öğrenmek için Yoga Eğitmeni Naz Tokdemir’e eşlik etti. Alanında uzman yoga eğitmeni Tokdemir’in gösterdiği hareketleri yapan üyeler, çoğunlukla yoga felsefesini anlama ve hayatı yoga çerçevesinden görme şansı yakaladılar.

Yoga Etkinliğine Davet

Clup Mechanic Fitness olarak KTK üyelerinin keyifli vakitler geçirebilmeleri için yıl boyunca farklı etkinliklere imza atacaklarını ifade eden Clup Mechanic Fitness Sorumlusu Batuhan Karslıoğlu, son günlerin favori aktivitesi olan yoganın daha sakin bir hayat anlayışı yakalamak noktasında önemli bir spor olduğunu söyledi. İlk olarak 30 kişilik bir kontenjan ile etkinliğe start verdiklerini açıklayan Karslıoğlu, "Grup ve bireysel olarak iki kategoride yoga programı kayıtlarına başlamış bulunmaktayız. İlk tanıtım etkinliğimiz oldukça ilgi gördü. Alanında uzman hocamız Naz Tokdemir’in yoga sporu geçmişi ve sahip olduğu bilgi kapasitesi gelen üyelerimizin yogaya olan bakış açısını daha olumlu yönde etkiliyor. Clup Mechanic Fitness olarak, daha önce zumba etkinliğinde olduğu gibi yoga etkinliğinde de başarı göstereceğimize inanıyoruz" diye konuştu.

KTK olarak, yıl boyunca aralıksız etkinliklere devam edeceklerini dile getiren KTK Başkanı Server Uyaroğlu ise, kulüp olarak her spora destek olacaklarını ve KTK üyelerinin daha keyifli zamanlar geçirmesi için farklı etkinliklere imza atacaklarını söyledi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN