HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 30 Ekim 2017

KTK’da 29 Ekim Kutlaması

Magazinizmir
Kültürpark Tenis Kulübü (KTK), Cumhuriyet’in kuruluşunun 94. yılında düzenlediği bir resepsiyonla Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş ve çok sayıda davetlinin katıldığı gecede İzmir Büyükşehir Belediyesi Pop Orkestrası sahne aldı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı her yıl olduğu gibi coşkuyla kutlayan Kültürpark Tenis Kulübü’nün bayram kutlamasına KTK üyeleri ile çok sayıda seçkin davetli topluluğu katıldı. Gecenin açılış konuşmasını yapan Kültürpark Tenis Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Server Uyaroğlu, cumhuriyet coşkusunu her yıl olduğu gibi bu sene de yaşadıklarını belirterek, "Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. yılını her yıl olduğu gibi bu sene de kulübümüzde kutluyoruz. Siz değerli davetlileri Cumhuriyetimizin en önemli bayramlarından biri olan 29 Ekim vesilesiyle ağırlamaktan büyük bir mutluluk ve onur duyuyoruz. Davetimize geçen sene olduğu gibi bu sene de icabet eden Konak Belediye Başkanımız Sema Pekdaş’a da katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş ise 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın öneminin, yaşadığımız şu günlerde daha da arttığını belirterek, "Türkiye Cumhuriyeti’nin doğum günü olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na son yıllarda daha fazla sahip çıkmamız gerekiyor. Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının iptal edildiği günümüz Türkiye’sinde böylesi kutlamalara sahip çıkmak, böylesi davetlere katılmak çok daha önemli, çok daha değerli. Bu vesile ile siz KTK üyelerinin ve tüm Türkiye’nin Cumhuriyet Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum" dedi.
Konuşmaların ardından KTK Yönetim Kurulu Başkanı Server Uyaroğlu, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’a bir plaket verdi. Sonrasında İzmir Büyükşehir Belediyesi Pop Orkestrası’nın ezgileriyle davetliler bayramı kutladı.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN