HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 31 Ocak 2018

Kordon'un Yeni Yıldızı Rakı Müren

Magazinizmir
Ekim 2017'den itibaren Alsancak Kıbrıs Şehitleri'nde misafirlerine hizmet veren Rakı Müren artık Kordon'daki yeni mekanında İzmirliler'i ağırlayacak.

120 kişilik, ferah ve nezih bir ortamda misafirlerine hizmet verecek Rakı Müren zengin menüsüyle iddialı.

Meşhur saç kavurması, anne patetesi, et ve balık çeşitlerinin yanısıra 30 çeşit mezesiyle İzmirliler'in lezzete bakış açısını değiştiren Rakı Müren, içecek sunumlarıyla da dikkat çekiyor.

10 deneyimli personeli ile kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde sunan ve müşteri memnuniyeti çıtasını yükselten Rakı Müren'in hedefi 2018 yılında yeni şubeleri de hizmete sunmak.

Kordon'da Müzik Ziyafeti

Deniz kenarında muhteşem İzmir Körfezi manzarası ve havası eşliğinde müşterilerine en güzel müzikleri dinletmeye çalıştıklarını aktaran Ferzat Kozan ve Melis Batısu "Dj performansı eşliğinde, İzmir'in Kordon'uyla bütünleşen 80'ler ve 90'lardan seçtiğimiz parçalarımızla misafirlerimizin güzel bir akşam geçirmelerini sağlıyoruz. İzmir'e ve İzmirliler'e yakışır bir mekanı hizmete sunduğumuz için mutluyuz. Önceliğimiz müşteri memnuniyetini ve kaliteyi en üst seviyede tutarak başta Çeşme olmak üzere yeni şubeler açmak. Tüm İzmirliler'i Kordon'daki yeni mekanımıza bekliyoruz" dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN