HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 12 Ocak 2017

Köpek Filtresi Kullanan Kızını Kafese Hapsetti!

Magazinizmir
Snapchat’te köpek filtresi kullanan kızını, kafese kapatıp üç gün boyunca köpek mamasıyla besledi.

Sputnik’in paylaştığı habere göre; ABD’de bir baba, 17 yaşındaki kızının, ünlü akıllı telefon uygulaması Snapchat’te köpek filtresi kullanarak selfie çekmesi ve bunu diğer sosyal medya ağlarında paylaşması üzerine tüyler ürpertici bir tepki verdi. 42 yaşındaki Rolando Cruz, kızını bir köpek kafesine kilitleyerek, üç gün boyunca köpek mamasıyla besledi. 

Köpeğe Benzemeye Çalıştığı için Cezalandırdı!

Kızını köpeğe benzemeye çalıştığını düşündüğü için cezalandıran baba, "köpeğin filtresine bile tahammülü yoksa gerçek köpeklere nasıl tepki veriyor" sorusunu akıllara getirdi. Olay, genç kızın büyükannesi Odalys Cruz’un oğlunun evine gitmesiyle ortaya çıktı. Büyükanne gördüklerine inanamadı; genç kız üç gün kafeste kapalı tutulmuş, bu süre boyunca köpek mamasıyla beslenmiş ve tıpkı köpekler gibi kaptan su içmeye zorlanmıştı.

Genç kız olayın ardından şu açıklamayı yaptı;

"Arkadaşlarımla alışverişe gitmiştim, döndüğümde annem ağlıyordu. Sanırım benim için dua ediyordu. Babamsa benim odamda ve oldukça sinirliydi. Ailemin bana bir filtre yüzünden bunları yaptığına inanamıyorum." Genç kızın velayeti anne ve babasından alınarak büyükannesine verildi.

"Kızım Köpek Olmak İstedi, Ben de Ona Köpek Gibi Davrandım"

Suçunu itiraf ederek tutuklanan babanın özrü kabahatinden büyük oldu. Sadece bir köpek filtresi kullandığı için kızına bu acımasız cezayı veren baba, “Kızım köpek olmak istedi, ben de ona köpek gibi davrandım” diyerek kendini savunmaya çalıştı.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN