HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 11 Aralık 2018

Konsept Estetik Birinci Yaşını Kutladı

Magazinizmir
Bakım ve güzellikle ilgili tüm hizmetleri bir arada sunan Konsept Estetik, 1'inci yaşını, düzenlediği bir kokteylle kutladı.

MyVia Park 414'te bir yıldır başarılı hizmetler sunduklarını söyleyen Konsept Estetik Kurucusu Hatice Soydan, bu özel günde Molly Malone's'da 100'e yakın davetliyle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

10 yıldır sektörde olduğunu ve 5 yıldır da ticaret yaşamı içinde bulunduğunu dile getiren Soydan, kurumsal bir yapıda profesyonel güzellik çözümleri sunduklarını kaydetti.

Konsept Estetik'in deneyimli personeliyle birlikte dünyaca kabul gören markalarla uygulamalar yaptığını da vurgulayan Hatice Soydan, önce kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

Soydan, "Konsept Estetik'te özellikle ciltle ilgili sorunların tedavisi, karbon peeling, dermapen, lazer epilasyon, kalıcı makyaj; kirpik bakımları ile güzelliğe dair aradığınız tüm çözümleri sunuyoruz. Hayatı dolu dolu yaşarken güzelliğin çekici stilinin keyfini sürmenizi istiyoruz. Kendinizi özgür ve özgüvenli hissedebilmeniz için çalışıyoruz" diye konuştu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN