HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 10 Eylül 2018

Kolkata'dan Gelen Hintli Şeflerle Hint Yemek Festivali Swissotel'de Başladı!

Magazinizmir
Swissôtel Büyük Efes; 16 Eylül’e kadar, Hint Mutfağı’nın Hintli konuk şefleri YashRajBhati ve Ayan Samanta’nın leziz sunumlarının yer alacağı "Hint Yemek Festivali" kapsamında misafirlerini ağırlıyor.

Swissôtel Kolkata’nın Şefleri olan Bhati ve Samanta Hindistan’dan getirdikleri baharatlar ile festivalin misafirlerine bir lezzet şöleni yaşatmaya hazırlanıyor.

Swissôtel Büyük Efes’in ana restoranı olan CaféSwiss’te; Hindistan Büyükelçisi SanjayBhattacharyya’nın katılımıyla gerçekleşen Festival Açılış seremonisinde Hint kültürüne uygun bir açılışın ardından, otelin Operasyon Direktörü Koray Sarısan ile birlikte kurdele kesimini gerçekleştiren Bhattacharyya: "İzmir’e ilk gelişinin İzmir Fuarı sebebi ile olduğunu ve İzmir’de olmaktan mutluluk duyduğunu aktardı. Böyle organizasyonlar ile iki ülke arasında dostluğun pekiştiğini söyleyen Bhattacharyya; Swissôtel Büyük Efes ailesi ile bu özel Hint Yemek Festivali için tebriklerini paylaştı.

Bu festival kapsamında; CaféSwiss’te 16 Eylül’e kadar, pazar günleri hariç, açık büfe akşam yemeği; 16 Eylül tarihinde ise açık büfe Hint konseptli brunch misafirlerini bekliyor. Equinox’ta ise, 16 Eylül’e kadar, pazar günleri hariç, Hint temalı a la carte ve set menüler sunulacak.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN