HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 27 Aralık 2016

Kocaoğlu ve Kalmaz Ailelerinin Mutlu Günü

Magazinizmir
Buca Belediyesi Meclis üyesi Serkan Kalmaz ile Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları Hatay Şubesi sahibi Beren Kocaoğlu, Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlenen görkemli düğün töreniyle bir ömür birlikteliğe evet dedi.

Arkadaş ortamında yaklaşık bir yıl önce tanışan çifti bu özel günlerinde İzmir’in siyaset ve iş dünya dünyasının da önde gelen isimlerinin de aralarında bulunduğu 800 davetli yalnız bırakmadı.
Mustafa ve Ayça Kocaoğlu’nun kızları Beren Kocaoğlu ile Hüseyin Kalmaz ve Bedriye Kalmaz'ın oğulları Serkan Kalmaz’ın nikah masasında ki şahitliğini Milletvekili Ali Yiğit, Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeri Mutlu, eski milletvekili Mehmet Ali Susam, Yüksel Çakmur, Ahmet Sarışın, Erkut Gülseven üstlenirken nikahı ise Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina kıydı.

Beren Kocaoğlu’nun özel tasarım gelinliği konuklardan büyük beğeni toplarken Serkan Kalmaz’ın Damat Tween şıklığını yansıtan damatlığı konuklardan tam not aldı. Çiçeği burnunda evli çift balayı için rotayı Paris'e çevirdi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN