HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 12 Şubat 2020

KOBE’NİN EŞİDEN YÜREK BURKAN PAYLAŞIM!

Magazinizmir
Los Angeles Lakers efsanesi Kobe Bryant ve kızı Gianna'nın hayatını alan trajik helikopter kazasından bu yana yaklaşık üç hafta geçti, ancak acı tüm dünyada yankılanmaya devam ediyor.

Hem sevgi dolu bir kocayı hem de kızını ölümcül bir kazada kaybeden 37 yaşındaki Vanessa, yakın zamanda gerçekleşen bu ölümlerin gerçekliği ile mücadele etmeye devam ettiğini itiraf etti.

Spor ARENA’nın haberine göre: Instagram sayfasında paylaştığı yazıda Vanessa, trajediyle başa çıkmanın zorluklarını açıkladı, ancak diğer üç kızı - Natalia, Bianka ve Capri için bir arada kalması gerektiğini şu sözlerle kabul etti:

"Duygularımı kelimelere dökme konusunda isteksizdim. Beynim hem Kobe'nin hem de Gigi'nin gittiğini kabul etmeyi reddediyor. İkisini de aynı anda işleyemiyorum. Kobe'nin gidişini sindirmeye çalışıyorum ama vücudum Gigi'imin bana asla geri dönmeyeceğini kabul etmeyi reddettmiş durumda."

"Bu, yanlış geliyor. Neden küçük bebeğim bu fırsata sahip değilken, ben başka bir güne uyanabilmeliyim ki? Çok kızgınım. Daha yaşayacak çok hayatı vardı. Şimdi üç kızım için güçlü ve burada olmam gerektiğini fark ettim..."

"Kobe ve Gigi ile olmadığım için kızgınım, ama Natalia, Bianka ve Capri ile burada olduğum için minnettarım. Hissettiğimin normal olduğunu biliyorum, bu yas sürecinin bir parçası..."

"Sadece böyle bir kayıp yaşayan başka biri olması durumunda, bunu paylaşmak istedim. Tanrım, keşke burada olsaydılar ve bu kabus sona erseydi. Bu korkunç trajedinin tüm kurbanları için dua ediyorum. Lütfen sizler de herkes için dua etmeye devam edin."

Bilindiği gibi Kobe Bryant ve eşi Vanessa'nın aynı hava aracına birlikte binmeme konusunda bir anlaşma yapmış ve bu durum ABD basınına yansımıştı.

Kederli anne ve eş, profil fotoğrafına Kobe ve Gianna'nın birlikte çekildiği fotoğrafı koydu.

Vanessa'nın bu hareketi ve samimi açıklamaları basketbolseverlere bir kez daha duygusal anlar yaşattı.

NBA efsanesi Kobe Bryant ve 13 yaşındaki kızı Gianna'nın cenaze törenlerinin ne zaman düzenleneceğini belli oldu. Los Angeles Times, iki farklı kaynağına dayandırdığı haberinde, cenaze töreninin 24 Şubat 2020 tarihinde Los Angeles Lakers'ın maçlarına ev sahipliği yapan Staples Center'da düzenleneceğini yazdı. 24.02.2020 tarihinde düzenlenecek olan cenaze töreninde Kobe Bryant ve Gianna'nın yanı sıra aynı kazada hayatını kaybeden diğer 7 kişinin de anılacağı ifade edildi. Ayrıca 24.02.2020 tarihinin Kobe Bryant (24) ve Gianna'nın (2) forma numaralarına göre belirlendiği belirtildi.

FACEBOOK İLE BAĞLAN