HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 31 Temmuz 2019

“Kıyafetim Osmanbey Dior”

Magazinizmir
Banu Alkan, güzellik merkezi açılışında giydiği kıyafeti soranlara “Kıyafetim Christian Dior’a benziyor diyor diyor, Osmanbey Dior” cevabını verdi.


Banu Alkan, Ebru Destan, Esra Balamir ve Murat Övünç ile birlikte Haramidere’de Çiğdem Koç Estetik ve Güzellik Merkezi’nin açılışına katıldı. Açılışta yine kendine has açıklamalar yaptı: Veliahtınız kim sorusuna “Veliahtım kız kardeşimin kızı, yeğenim Sidelya Pekduyar” cevabını verdi. “Bugün daha çabuk şöhret olunuyor, bizim dönemimizde biz erişilmezdik. Sinemadaki son nesil bizleriz bizden sonra gelmedi” diyen Banu Alkan “sinemaya geri dönüyorum kendi hayatımın filmini yapacağım” diyerek hayatını film yapacağını söyledi.

“Reynmen ile düet yapabiliriz”

Banu Alkan, “Parfüm adlı albümüm çıkacak yakında. Şarkımın ismi de Aşkın Kokusu. Reynmen ile düet yapabiliriz. Herkes kıskanıyor Reynmen’i özellikle de erkekler, bence Reynmen’in tıklanmaları doğru” diyerek Reynmen ile düet yapmak istediğini söyledi.

“Yaşlılık uygulamasını yapmadım, ben ölümsüzüm”

Banu Alkan “Diğer ünlüler gibi siz de yaşlılık uygulaması yaptınız mı?” sorusuna “ben yapmadım çünkü ben Afroditim ölümsüzüm” yanıtını verdi.

“Kıyafetim Osmanbey Dior”

Banu Alkan beyaz kıyafatenin markasını soran muhabirlere “kiyafetim dior’a benziyor diyor diyor… Osmanbey Dior. Kıyafetim pür ipek, Paris’e gidip aldık geldik Osmanbey Paris’i” cevabını verdi.

FACEBOOK İLE BAĞLAN