HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 27 Şubat 2018

Kayhan'a İzmirlilerden Sevgi Seli

Magazinizmir
Şahan Gökbakar’ın yeni filmi Kayhan’ın İzmir Optimum ’da gerçekleşen İzmir galasında sevenleri Kayhan’ı yalnız bırakmadı.

Binlerce hayranı Kayhan’ı görebilmek için birbirleri ile yarışırken Şahan Gökbakar sempatik ve samimi tavırları ile dikkat çekti..

Şahan Gökbakar Hayranları ile Buluştu

Televizyon ekranlarının ve sinema dünyasının sevilen ismi Şahan Gökbakar, "Kayhan" karakteri ile İzmirli sinemaseverler ile ilk kez Optimum AVM’ da buluştu. Recep İvedik serileri ile Türk sinema tarihine damga vuran Şahan Gökbakar, bu kez bambaşka bir karaktere bürünerek izleyicinin karşına Kayhan tiplemesi ile çıktı. Kayhan karakteri ile ilk kez İzmirlileri selamlayan Şahan Gökbakar, gördüğü büyük ilgi karşısında kayıtsız kalmayarak, sahneden indi ve hayranları ile selfie çektirdi.

Sinemaseverler Kayhan’a Yoğun İlgi Gösterdi

Filmin Yönetmeni ve aynı zamanda kardeşi Togan Gökbakar ile basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Şahan Gökbakar, "İzmir doğumlu olduğunu ve İzmir’i çok sevdiklerini belirterek iki kardeşin birlikte çalışmasının şans ve ayrıcalık olduğunu söyledi." İzmir Optimum AVMCinemaximum salonlarında seyirci ile bir araya gelen Şahan Gökbakar ilk kez geldiği İzmir’den oldukça mutlu ayrıldı.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN