HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 16 Şubat 2018

Kartal Yuvası’nın Yeni Koleksiyonları Kilisede Tanıtıldı

Magazinizmir
Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün (BJK) lisanslı ürün satış mağazası olan Kartal Yuvası, 2018 yaz ve kış koleksiyonlarını İzmir’de sergiledi.

Option Management Model Ajansı tarafından Ege Giyim Sanayicileri Derneği’nin katkılarıyla Basmane’deki Aziz Vukolos Kilisesi’nde düzenlenen defilede, 43 parçadan oluşan ürünler sunuldu.

Koreografisini Capsule Production Designe’nin gerçekleştirdiği defilede, çoğunluğu yabancı 7 erkek ve 13 bayan model ile birlikte minik mankenler görev aldı. Tarihi kilisede yapılan etkinliği BJK Başkanı Fikret Orman, BJK Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Mincan ve EGSD Başkanı Atınç Abay ile birlikte spor ve moda camiasından davetliler izledi.

Programın başında konuşan BJK Başkanı Fikret Orman, Beşiktaşlı olmanın bir ayrıcalık olduğunu söyleyerek İzmir gibi güzel bir şehirde defile yapılmasından memnuniyet duyduklarını dile getirdi. Merkezi İstanbul’da olan ve 2 aydır İzmir’de faaliyet gösteren Option Management’in yetkilisi Efe Girişken, kendisinin de İzmirli olduğunu ve doğduğu şehirde ilk kez organizasyon yaptıklarını belirterek "Bundan sonra da İzmir’in güzel yerlerinde etkinliklere devam edeceğiz. İzmir’i ulusal ölçekte duyurmak amacındayız" dedi. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN