"Karşıyaka Rotaract Kulübü Kitap Ağacıyla Okumanın Önemine Dikkat Çekti"

Karşıyaka Rotaract Kulübü, Forum Bornova Alışveriş Merkezi’nde bir stand açarak ihtiyacı olan okullara kütüphane kurabilmek için bir gün boyunca kitap bağışlarını topladı.UR. 2440. Bölge Rotaract Temsilciliği’nin dönem hedeflerinden biri olan her mahallaye bir kütüphane kurma hedefi kapsamında 'Okusun da Büyüsün' projesi doğrultusunda Karşıyaka Rotaract Kulübü bu projeye destek olmak adına renkli bir stand hazırlayarak bir kitap ağacı yarattı.

Kulüp üyeleri 'Okusun da büyüsün', 'Bize bir kitap bağışlamak ister misiniz?' gibi dikkat çekici mesajlar içeren pankartlarla gün boyunca hem çocuklarda okuma alışkanlığı yaratmanın önemi hakkında halkı bilgilendirdi hem de küçük arkadaşlarının dileklerini gerçekleştirmiş oldu.

Proje ekibi: "Bir gün boyunca standımıza uğrayan, bağışlarıyla renklendiren herkese çok teşekkür ederiz. Bu güzel projemiz sonucunda yüzlerce kitap toplamış olmanın verdiği mutluluk ve küçük kardeşlerimiz için baştan bir kütüphane yaratacak olmanın heyecanıyla bir kez daha Rotaract olmanın gururunu yaşadık." dedi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Karşıyaka Rotaract Kulübü İzmir, İzmir Karşıyaka Rotaract Kulübü, Forum Bornova Alışveriş Merkezi İzmir, İzmir Forum Bornova Alışveriş Merkezi, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti