HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 14 Mart 2018

Kadınların Sesi Ayşe Arman Marmara Park AVM’de

Magazinizmir
Türkiye’nin ilk "galaktik" temalı alışveriş merkezi Marmara Park AVM, ziyaretçileri için özel etkinliklerini sürdürüyor.

Türkiye’de kadınların sesi olmayı başaran Hürriyet Gazetesi Yazarı Ayşe Arman, 10 Mart Cumartesi günü Marmara Park AVM’de ziyaretçilerle buluştu ve 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında söyleşi yaptı.

Söyleşi sonrasında Ayşe Arman imzalı Sakajewa kolyelerinin satışı da yapıldı. Arman’ın "İyilik Kolyeleri" olarak adlandırdığı ahşap kolyelerin satışından elde edilecek olan gelir, sürdürülebilirliği sağlamak ve gençlerin birbirinden öğrenebileceği alanlar oluşturmak için belirli temalarda, gençlerin yurt içinde ve yurt dışında hareketliliğini sağlayan Toplum Gönüllüleri Vakfı’na (TOG) bağışlandı.

Dünyanın en iyi gayrimenkul projelerinin belirlendiği Mipim Ödülleri’nde 'En İyi Alışveriş Merkezi' kategorisinde birincilik ödülüne layık bulunan Marmara Park AVM, 2012 yılında Beylikdüzü’nde hizmete girdi. Ayda 1,6 milyon kişinin giriş yaptığı alış veriş merkezi, Türkiye’nin ilk "galaktik" temalı alışveriş merkezi.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN