HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 2 Aralık 2019

JOLLY JOKER İLE 2019’U UĞURLAMAK ÇOK EĞLENCELİ OLACAK

Magazinizmir
Canlı müzik denildiğinde akla ilk gelen mekanlardan olan Jolly Joker, birbirinden özel sahne performanslarına ev sahipliği yapacak aralık ayı programı ile müzikseverleri selamlıyor.

Jolly Joker İstanbul şubelerinde Aralık ayında neler oluyor?

Türkiye’nin en büyük konser mekanı zinciri olan Jolly Joker, Kartal ve Vadistanbul şubeleri ile İstanbulluları eğlendirmeye devam ediyor. Yılın son ayında, müziksever için dolu dolu bir program hazırlayan Jolly Joker Vadistanbul, tam 9 konsere ev sahipliği yapacak. Yeni ayın ilk konserinde aşk şarkılarının sevilen ismi Levent Yüksel’i 6 Aralık’ta ağırlayacak olan mekan sırasıyla; 7 Aralık’ta Hakan Altun, 11 Aralık’ta Cem Adrian, 13 Aralık’ta Serkan Kaya, 14 Aralık’ta Berkay, 20 Aralık’ta Merve Özbey, 21 Aralık’ta Tan Taşcı ve 27 Aralık’ta Buray’ı ağırlayacak. Geniş kişi kapasitesi ile konfor sağlayan mekanda ayın son konserini 28 Aralık’ta Hakan Altun verecek.

Üstün teknik donanımı ile fark yaratan, güvenli ve konforlu bir ortamda sevilen sanatçıları dinleme imkanı sunan Jolly Joker Kartal, hem hüzünlendirecek hem de eğlendirecek aralık programı ile yıla veda ediyor. Yeni ay programına 6 Aralık’ta Hakan Altun konseri ile başlayacak mekan, 7 Aralık’ta Tan Taşcı, 11 Aralık’ta Rubato, 13 Aralık’ta Berkay’ı ağırlıyor. Sevilen 90’lar şarkılarını 14 Aralık’ta 90’lar Kafası: Nihat Sırdar ile sahnesine taşıyacak olan mekan, 18 Aralık’ta son günlerin sevilen ismi Zeynep Bastık’ı ağırlıyor. Aralık ayı programı, 20 Aralık’ta Serkan Kaya konseri, 21 Aralık’ta güçlü sesiyle Merve Özbey, 27 Aralık’ta Koray Avcı, 28 Aralık’ta pop müziğin sevilen sesi Gülşen ve 31 Aralık gecesi Yılbaşı özel programıyla Mazhar Alanson sahne alacak. 

Jolly Joker Ankara Aralık ayına hızlı bir giriş yapıyorEn sevilen sanatçıları, en iyi teknik imkanlar ve ulaşılabilir fiyatlar ile hayranlarıyla buluşturan Jolly Joker, başkentte eğlencenin odak noktası olarak ilgi çekiyor. Yeni aya, güçlü sesi ve özgün yorumu ile fark yaratmayı başaran Cem Adrian’ın 4 Aralık’taki konseri ile başlayacak Jolly Joker Ankara sırasıyla; 6 Aralık’ta Yaşar, 7 Aralık’ta Koray Avcı, 13 Aralık’ta Levent Yüksel, 14 Aralık’ta Selami Şahin, 19 Aralık’ta Patron, 20 Aralık’ta Mehmet Erdem sahne alacak. Aralık ayını dolu dolu geçirecek olan Jolly Joker’de 21 Aralık’ta Mabel Matiz, 27 Aralık’ta Gülşen ve 28 Aralık’ta ise Berkay’ı ağırlıyacak.

Türkiye’nin en güçlü sesleri Jolly Joker Antalya’da 

Genç ve dinamik nüfusu ile dikkat çeken Antalya şehrinde Jolly Joker eğlence hayatını şekillendirmeye devam ediyor. Aralık ayında Türkiye’nin en popüler ve güçlü isimlerini sahnesinde misafir edecek Jolly Joker Antalya, yeni yılı adeta güç gösterisi ile karşılıyor. 6 Aralık’ta Tan Taşcı konseri ile yeni aya merhaba diyecek mekan; 7 Aralık’ta 90’lar Kafası: Nihat Sırdar ile DJ performansını sahneye taşıyor. 13 Aralık’ta Gülşen’le devam edecek program, 14 Aralık’ta Linet & Haktan, 20 Aralık’ta Mazhar Alanson, 21 Aralık’ta Berkay, 27 Aralık’ta Diva Bülent Ersoy ve 28 Aralık’ta Gökhan Türkmen’i ağırlayacak

. 

Jolly Joker Mersin’de eğlenceye ara yok 

 

Üstün teknik imkanları ile açılışından kısa bir süre sonra Mersinlilerin uğrak noktalarından biri haline gelen Jolly Joker, dur durak bilmeden Mersinlileri eğlendirmeye devam ediyor. 8 adet konser ile bu aya damga vuracak mekanda ayın ilk konseri için 6 Aralık’ta Koray Avcı sevenleri ile buluşuyor. Jolly Joker Mersin’de heyecan dolu aralık ayı programı; 7 Aralık’ta Büyük Ev Ablukada, 13 Aralık’ta Hakan Altun, 14 Aralık’ta Tan Taşcı, 20 Aralık’ta Yaşar, 21 Aralık’ta Levent Yüksel, 27 Aralık’ta Merve Özbey ve 28 Aralık’taMazhar Alanson ile devam edecek. Jolly Joker Adana taze enerjisini sürdürüyor

Jolly Joker ailesinin en yeni üyesi Jolly Joker Adana, iddialı ve güçlü bir şekilde eğlence dünyasına giriş yaptı. Kasım ayını başarılı bir şekilde geçiren mekan, aralık ayında da oldukça iddialı bir program hazırlayarak Adanalıların beğenisine sundu. Jolly Joker Adana’da aralık programı geleneksel şarkıları ustaca yorumlayan Sevcan Orhan’ın 4 Aralık’taki performansı ile başlıyor. Mekan sırasıyla; 6 Aralık’ta Büyük Ev Ablukada, 7 Aralık’ta duayen sanatçı Selami Şahin, 13 Aralık’ta Koray Avcı, 14 Aralık’ta Hakan Altun, 20 Aralık’ta Gülşen, 21 Aralık’ta diva Bülent Ersoy ve 28 Aralık’ta Merve Özbey’i ağırlayarak eğlenceye davet çıkarıyor. Tüm Jolly Joker konser biletleri, Biletix ve Jolly Joker gişesinden satın alınabiliyor.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN