HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 22 Ekim 2018

James Bond Filmlerinin Aranılan İsmi İstanbul’daydı

Magazinizmir
Kiğılı’nın yeni reklam kampanyası için Türkiye’ye gelen Steve Wright, James Bond temalı reklamda bir ajanı canlandırdı.

Hem müziği, hem görselleri hem de sloganıyla James Bond temasına gönderme yapan reklamda aksiyon filmlerini aratmayan sahnelere yer verildi. James Bond serisinin “Quantum Of Solace” filminde Daniel Craig’in dublörlüğünü üstlenen Wright, Daniel Craig’e olan benzerliği ile dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz kış “My name is Mont, Kiğılı Mont” reklam filmiyle çok ses getiren Kiğılı, Sonbahar- Kış Koleksiyonu için çekilen devam kampanyasında James Bond serisinden tanıdığımız Steve Wright’a yer verdi. Hareketli sahnelerle, aksiyon filmi havasında çekilen reklam filmi için Türkiye’ye gelen Steve Wright, Daniel Craig’e olan benzerliğiyle tüm İstanbulluları şaşırttı.

Müziği ve görselleriyle James Bond temasına gönderme yapan reklamda, markanın şehirli, fonksiyonel ve çok yönlü tasarımları vurgulandı. Reklam çekimleri boyunca, birbirinden hareketli sahnelerle dikkat çeken Wright, helikopterden atlama sahneleriyle reklamın aksiyon konseptini bambaşka bir seviyeye taşıdı. İstanbul’u çok beğendiğini söyleyen Wright, “Yıllar önce Türkiye’de bulunmuştum ama bu güzel şehre döndüğüm için mutluyum. Ülkenizi çok seviyorum, İstanbul ise tek kelimeyle harika. Tüm Türk aktörlerini çok beğeniyorum. Bir gün bir Türk filminde oynamayı çok isterim.” dedi. Filmlerde sert görüntüsüyle izlemeye alışık olduğumuz ünlü dublör; hem yakışıklılığıyla hem de sempatikliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Kampanyanın odağında, 30’dan fazla modelle Kiğılı’nın Sonbahar/Kış koleksiyondaki en dikkat çekici parçaları oluşturan mont ve kabanlar yer aldı.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN