HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 19 Haziran 2019

James Arthur’un ilk Türkiye konserine ilgi büyüktü

Magazinizmir
Dünya starlarını Türkiye’de ağırlayarak dinleyenlere müzik ziyafeti yaşatan “Regnum Live in Concert” serisi bu yıl, dünyaca ünlü genç şarkıcı James Arthur’la start verdi.

Büyüleyici performansıyla Regnum Carya sahnesinde muhteşem bir konsere imza atan Arthur’un ilk Türkiye konseri dinleyicilerden tam not aldı.

Müziğin dünyaca ünlü devlerini ağırlayan ve yılın en çok konuşulan etkinlikleri arasında yer alan Regnum Live in Concert 2019’un ilk konseri gerçekleşti. Son yılların yükselişe geçen isimleri arasında yer alan İngiliz şarkıcı James Arthur, ilk Türkiye konserini Regnum Live in Concert kapsamında Regnum Carya sahnesinde gerçekleştirdi. Slow şarkıların romantik sesi olarak tanınan genç şarkıcı sevilen şarkılarını peş peşe seslendirdi. Arthur konser sonrası dinleyicilerin yoğun ilgisi karşısında çok mutlu olduğunu paylaştı. Türkiye’ye ve Antalya’ya hayran kaldığını da sözlerine ekleyen Arthur, “daha önce Regnum Carya gibi bir otelde zaman geçirmemiştik, bizi bu kadar etkileyici bir yerde ağırladıkları için Ali Şafak Öztürk’e ve Regnum Carya ekibine çok teşekkür ederim dedi. Genç şarkıcı sözlerini “Antalya’ya kesinlikle tatil için tekrar gelmek istiyorum” diyerek sonlandırdı.Regnum Carya Yönetim Kurulu ve Antalyaspor Kulüp Başkanı Ali Şafak Öztürk’ün James konser öncesi Arthur’a hediye ettiği 07 numaralı Antalyaspor forması, genç şarkıcıyı çok mutlu etti.

Müzik yarışmaları arasında prestijli bir yere sahip olan X Factor’ün birincisi olarak dikkat çeken ve kısa sürede tüm dünyanın tanıdığı bir sima olan James Arthur, Regnum Carya sahnesinde gerçekleştirdiği ilk Türkiye konserinde yoğun bir ilgiyle karşılandı. 18 Haziran akşamı Regnum Carya sahnesinde gerçekleşen konsere katılan tüm konuklar, Arthur’un sevilen şarkıları Impossible, Falling like the stars ve Ain’t Won’t Let Go’yu sanatçıyla birlikte seslendirdiler. Türkiye’de ilk kez konser veren genç sanatçı, popüler şarkılarının yanı sıra seyirciye geçen doğal ve samimi tavırlarıyla da herkesi büyüledi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN