İzmirli Dev Ses Derya Uluğ, Altın Kelebek’in Sahibi Oldu!

Her sene Hürriyet Kelebek tarafından düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri bu yıl da büyük bir ilgiyle karşılandı.Televizyon ve müzik dünyasının önde gelen sanatçılarının katılım gösterdiği ve ödüllendirildiği gecede, bu yıl da birçok sanatçı ödülle buluştu.

İzmirli popüler şarkıcı Derya Uluğ'da bu gecede ödülle buluşan sanatçılardan biri oldu. İzmir ve İstanbul'da en iyi mekanlarda sahne alan, beğeniyle takip edilen dev ses Derya Uluğ, bu yaza damgasını vuran şarkısı Okyanus ile “En İyi Çıkış Yapan Solist” ödülünü kazandı. 

1986 yılında İzmir’de dünyaya gelen, 8 yaşında öğretmenleri tarafından fark edilmiş, daha sonrasında keman eğitimi ve konservatuar ile müzik hayatına atılmıştır. Akabinde Ebru Gündeş’in 3.5 yıl kadar vokalistliğini yapmış ve şimdi de single Okyanus ile müzik dünyasında büyük ses getirmiştir.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER derya uluğ, altın kelebek ödülleri, izmirli sanatçılar, izmirli şarkıcılar, derya uluğ kimdir, derya uluğ şarkısı, okyanus şarkısı, derya uluğ ödülü, kelebek ödülleri, altın kelebek hakkında, altın kelebek gecesi, en iyi çıkış yapan solist, tayfun gürken, cesur sert, samsun demir