HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 8 Kasım 2017

İzmir’i Saçlandırmaya Geldiler ; Este Medica Artık İzmir’de!

Magazinizmir
Günümüzde birçok kişi genetik ya da strese bağlı saç dökülmeleri yaşamaktadır. Bazıları bu durumu görmezden gelse de, pek çok kişinin kel kalma korkusuyla çeşitli ürünlere ve yöntemlere başvurduğunu görürüz.

Genel olarak ‘’kellik’’ erkeklerin savaşmak zorunda kaldığı bir sorunmuş gibi gözükür. Fakat kadınlarda da dengesiz beslenme, metabolik değişimler, aşırı kilo alıp verme ve ilaç tedavisinden doğan sebeplerden saç dökülmesi gözükür.

Hayalinizdeki Saçlara Adım Adım

Gelgelelim hayatın bu stresli yolculuğunda bu sorununun da çözümü artık çok kolay. Saç ekimi denildiği an akla ilk gelen klinik Este Medica artık İzmir’de!

Hayalinizdeki saçlara bir adım daha yaklaşmanın vakti geldi. Este Medica İzmir’in uzman kadrosuyla kendinizi güvende hissederken, kullanılan son teknolojiyle (FUE,PRP tekniği) saç ekiminin korkutan bir yanı da kalmıyor.

İstanbul’da saç ekimi konusunda topladığı takdirlerden sonra, başta İzmir olmak üzere Aydın, Muğla, Denizli, Afyon, Kütahya, Uşak, Manisa gibi şehirlerimizde de hizmet veren Este Medica bulunduğu her bölgede saçsızlık sorununu kökünden kurutacağa benziyor.

FUE Tekniği

Fue saç ekim metodunda, vücudun her yerinden alınabilen kök hücre yardımıyla çalışılır.
FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu) yönteminde saç kökleri lokal anestezi altında özel uçlu mikro motorlar ile tek tek alınarak saçsız alanlara, doğal saç çıkış açısı ve yönü dikkate alınarak yerleştirilir.

PRP Tekniği

PRP saç tedavisi uygulamasında; saç sorunu olan hastadan alınan 10cc ölçeğindeki kanın labarotuvar ortamında ayrıştırılmasıyla kırmızı kan elde edilir. Elde edilen bu kırmızı kanda ki akyuvarların, trombositlerin, pıhtılaşma faktörlerinin ve PGF’lerin özel bir işlemden geçirilmesiyle PRP tedavisi için gerekli olan plazma hazırlanır. Oluşturulan plazma napaj yöntemi ile saç dökülmesinin başladığı ya da saç köklerinin zayıfladığı bölgeye enjekte edilmesi ile bu tedavi işlemi sonlandırılır.

 

Adres: Dr. Mustafa Bey Cd. No:16
K:1 Ayşe Apt. Alsancak/İzmir

Eposta: info@estemedica.com.tr
Telefon: +90(530)1569491

http://www.estemedica.com.tr/
İnstagram: estemedicaizmir
 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN