HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 11 Nisan 2017

İzmir'e Ünlü Akını

Magazinizmir
Moda İzmir MaviBahçe Alış Veriş Ve Yaşam Merkezinde esti.

Hakan Akkaya

7 Nisan 2017'de New York Fashion Week'teki defilesiyle,Türkiye'yi başarıyla temsil eden ve büyük ses getiren Hakan Akkaya ,New York'un ardından ilk defa İzmir MaviBahçe Alış Veriş ve Yaşam Merkezinde koleksiyonunu sergiledi.

Hakan Akkaya 'nın Pret A Porter koleksiyonu büyük ilgi gördü,Vip olarak düzenlenen defileye İzmir'in cemiyet hayatından birçok kişiler katıldı.Vatan Şaşmaz'ın sunumuyla başlayan bu özel defilede Çağla Şikel,Chloe Loughnan Ortaç ve Rönesans Model Ajans'ın modelleri defilede yer almıştır,Koreografisi Akif Örük tarafından gerçekleştirilen defilenin ardından Ünlü isimler İzmir MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezinin çok özel bir yer olduğunu ve çok güzel bulduklarını dile getirdiler.

 

Fashion & More (karma defile)

8 Nisan 2017'de MaviBahçe Alış Veriş ve Yaşam Merkezinde bulunan Ünlü markaların yer aldığı defile 2 seans halinde gerçekleşti.Moda severlere ilkbahar ve yaz kolekiyonları sergilendi.

Fashion & More-Karma markalardan oluşan defileler izleyiciler tarafından büyük beğeni aldı.Çağla Şikel, Chloe Loughnan Ortaç,Şebnem Schaeffer,Simge Tertemiz ve Rönesans Model Ajansın modelleri podyumda yer aldı.Vatan Şaşmaz'ın sunuculuğunu üstlendiği defilelerin Koreografisini Akif Örük gerçekleştirmiştir.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN