İzmir'de bir ilk, Takım Elbiseliler Koşusu!

Yaz saati uygulamasına geçilip, günlerin uzadığı, havaların makul seviyede ısındığı günlerden 29 Mart'ta herkes takım elbisesini giyip, Bostanlı bisiklet yolunda koşacak.Barçın Running Club, koşunun aslında hiçbir sınıf, statü, ekonomik duruma bağlı olmadan yapılabilecek bir branş olduğunu göstererek kendi kendinin patronu olma imajını başkalarıyla paylaşacak. Akıllara Japonya’daki Kuki Yarı Maraton koşusunu getiren Barçın Running Club, Barçın Spor Ege Park mağazasından başlayacak olan koşu Bostanlı İskele ve Barçın Spor Ege Park arasında git gel şeklinde koşulacak.

Koşunun liderliğini yapan Barçın Spor Yönetim Kurulu Üyesi Ali Barçın, kişileri geliştiren ve mutlu eden başka bir faaliyet olmadığını belirterek “Her attığınız ter zerresinde, taşımakta olduğunuz zehirlerden kurtulursunuz. Koşu çoğu zaman düşük gelire sahip Afrikalıların hayatlarını kurtaracak bir spor branşı olarak bilinse de, aslında patronlar da, müdürler de, CEO’lar da pek ala koşabilir ve bu mutluluğu tadabilirler. Çünkü koşu, kim olursa olsun herkesi mutlu edebilecek sayısız faydaya sahiptir! 29 Mart akşamı PATRON SİZSİNİZ, sadece takım elbisenizi giyin, aramıza katılın, sizi tekrar genç damatlık yıllarınızdaki mutlu ve fit halinize götürelim” dedi.

 

Barçın Running Club, Japonya’daki Kuki Yarı Maraton koşusunda tüm dünyanın dikkatini çeken önemli maraton koşucuları arasındaki Yuki Kawauchi’nin, takım elbisesiyle kırdığı rekoru hatırlattı.

Parkur: Koşu Barçın Ege Park Mağazası’ndan başlayarak Bostanlı İskele arasında git-gel şeklinde koşulacak. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Bostanlı İzmir, İzmir Bostanlı, Barçın Running Club İzmir, İzmir Barçın Running Club, Barçın Spor Ege Park İzmir, İzmir Barçın Spor Ege Park, Ali Barçın, Yuki Kawauchi, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti