HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 29 Aralık 2016

İzmir Optimum'da Muhteşem Yeni Yıl Programı

Magazinizmir
Optimum’da yeni yıl coşkusu, birbirinden özel etkinlik ve kampanyalarla devam ediyor. Yeni yıl yeni umutlarla gelsin diyen İzmir Optimum Outlet, yeni yıldaziyaretçilerini sürpriz etkinliklerle karşılıyor.

Noel Baba Bandosu, Optimum’da alışveriş keyfi, eğlenceye dönüşecek.30 Aralık Cuma günü Optimum ziyaretçilerini Noel Baba Bandosu karşılayacak, ziyaretçiler Noel Baba ile hatıra fotoğrafı çektirip bu fotoğrafa anında sahip olabilecek. Ayrıca 30 Aralık’ta20 Optimum Club üyesi FameChocolate işbirliği ile yeni yıla özel çikolata yapım atölyesine katılma şansını yakalayacak. Optimum ziyaretçileri kendi elleriyle hazırladıkları çikolataları sevdiklerine hediye edecek.

İzmir Optimum, yeni yılda minik ziyaretçilerini de unutmuyor. Aralık ayı boyunca devam eden Noel Anne ve Noel Baba ile gerçekleştirilecek olan yüz boyama ve sosis balon yapımı etkinliği ile çocuklar yılbaşı keyfini İzmir Optimum’daçıkartacak.

Yılın son gününde 31 Aralık’ta İzmir Optimum’da Noel Anne- Noel Baba Flash Mob gösterisi 7’den 77’ye herkes için unutulmaz bir yeni yıl gösterisi yaşatacak. Yine 31 Aralık’ta düzenlenecek Christmas Korteji ziyaretçileri gün boyunca birbirinden özel sürprizlerle karşılayacak.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN