HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 15 Aralık 2016

İzmir Bu Eğlenceyi Çok Sevdi

Magazinizmir
Açıldığı günden bugüne İzmirlilerin yoğun ilgisini çeken Helios Greek Taverna eğlendirmeye devam ediyor.

Yaptığımız kısa sohbetlerden anladığımıza göre,  "Vizesiz Yunan Eğlencesi" parolasıyla İzmir’deki eğlence hayatına renk katan ve kısa sürede adından söz ettirmeyi başaran Helios Greek Taverna’nın misafirleri, adımlarını attıkları ilk andan itibaren bambaşka bir konsept ve eğlence anlayışı ile karşılaşacaklarını ve unutamayacakları bir eğlence deneyimi yaşayacaklarını fark ediyorlar. 

"Vaat Ettiğimiz Eğlenceyi Müşterinin Yüzünde Görmek En Büyük Hedefimiz."

Gerçek Yunan mezeleri ve Yunan ezgileri ile konseptlerini hem mutfağına hem de mekanına yansıtmayı başarabilen Helios Greek Taverna'da dikkatimizi en çok çeken şeyin müşterilerin gülen yüzü olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Durum böyleyken mikrofonlarımızı bu konseptin mimarı olan işletmeci kardeşler Filiz ve Hilal Görcaner'e uzatıyoruz. Kısa ve uzun dönemde hedeflerinin ne olduğunu sorduğumuzda verdikleri tek bir cevapla karşılaşıyoruz. "Hedefimiz vaat ettiğimiz eğlenceyi, müşterilerimizin yüzünde görmek ve sadık müşteri kitlesi yaratmak."

Siz de son zamanlarda İzmir’in popüler mekanlarından birisi haline gelen Helios Greek Taverna’yı ziyaret etmek ve farklı bir eğlencenin kapısını aralamak istiyorsanız 0533 013 1851 numaralı telefondan rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN