İzmir Atletizm Spor Kulübü Final'de

Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından hafta sonunda Çankırı'da düzenlenen Spor Toto Atletzim 1'inci Ligi Eleme Yarışları'nda kadınlar ve erkeklerde ilk 8 takım arasına girerek finale kalan İzmir Atletizm Spor Kulübü (İZAK), gözünü Süper Lig'e dikti.Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından hafta sonunda Çankırı'da düzenlenen Spor Toto Atletzim 1'inci Ligi Eleme Yarışları'nda kadınlar ve erkeklerde ilk 8 takım arasına girerek finale kalan İzmir Atletizm Spor Kulübü (İZAK), gözünü Süper Lig'e dikti.

Çankırı'da 35 kulübün katıldığı organizasyonda İzmir'i tek başına temsil eden İZAK kadınlarda 3'üncü, erkeklerde ise 7'inci olarak final vizesini aldı. 27-28 Ağustos tarihlerinde Denizli'de yapılacak terfi yarışlarında mücadele edecek olan İzmir Atletizm Spor Kulübü, gözünü Süper Lig'e dikti. zmir temsilcisi, ilk iki takım arasına girerek Spor Toto Süper Ligi'ne yükselmek için ter dökecek. İki yıllık genç bir kulüp olarak önemli bir başarıya imza attıklarını dile getiren İZAK Direktörü Adnan Yahşi, "Hedefimiz Süper Lig'e çıkarak bu başarımızı bir üst kategoriye taşımak" diye konuştu.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Türkiye Atletizm Federasyonu İzmir, İzmir Türkiye Atletizm Federasyonu, Spor Toto Atletzim 1'inci Ligi Eleme Yarışları, İzmir Atletizm Spor Kulübü, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti