İyiburnaz Ortaokulunda Renkli Bahar Şenliği

Günaydın Group ve Altınordu Spor Kulübü'nün katkılarıyla gerçekleştirilen İyiburnaz Ortaokulu'nun yaza merhaba kermesine veli ve öğrencilerin ilgisi büyük oldu.İyiburnaz Ortaokulu bahçesinde düzenlenen kermes ve güzel sanatlar sergisine Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Halit Aslan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, veliler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

İyiburnaz Ortaokulu Müdürü Arzu Günaydın, öğrencilerin bütün bir yıl boyunca emek vererek yaşama geçirdiği, resim, fen projeleri, görsel sanatlar ve el işlerinin de sergilediği etkinliğin düzenlenmesine katkıda bulunan Günaydın Group ve Altınordu Spor Kulübü yetkililerine teşekkür etti.

Aydınlık yarınların mimarı olacak çocukların ders başarısının yanısıra sanat ve spor dallarında da başarılı olmaları için çalıştıklarını belirten Arzu Günaydın, velilerin hazırladığı yiyeceklerden oluşan kermesin gelirinin yine okul için harcanacağını söyledi.

Törende söz alan Karabağlar Milli Eğitim Müdürü Halit Aslan'da İyiburnaz Ortaokulu yönetimi ve öğretmenleriyle, katkı sağlayan herkese teşekkürlerini sunarak benzer etkinliklerin artarak sürdürülmesi gerektiğini ifade etti. .

Açılış konuşmalarının ardından İyiburnazlı öğrenciler farklı yörelerden halk oyunları ve çeşitli danslardaki tüm yeteneklerini sergiledi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İyiburnaz Ortaokulu, Bahar Şenliği, Günaydın Group, Altınordu Spor Kulübü, kermes, öğrenci, güzel sanatlar sergisi, Karabağlar, Halit Aslan, Arzu Günaydın, resim, fen projeleri, görsel sanatlar, el işleri, spor, öğretmen, halk oyunları, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti