HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 13 Nisan 2017

Ivana Sert ve Hakan Akkaya İle Optimum'da Moda Fırtınası

Magazinizmir
Ünlü moda ikonu Ivana Sert ve ünlü modacı Hakan Akkaya İzmir Optimum’da moda, güzellik ve stil dolu bir etkinliğe imza attı.

Ünlü modacılarla moda fırtınasının estiği etkinliğe katılan binlerce İzmirli arasından en güzel kombinlerseçilerek sürpriz hediyeler verildi.
İzmir Optimum AVM moda, stil ve sohbet dolu bir etkinliğe daha imza attı. Ünlü moda ikonu Ivana Sert ve Hakan Akkaya ile gerçekleştirilen stil sohbetleri etkinliğinde kadınların modayla ilgili merak ettiği tüm sorular cevap buldu.Özellikle çocukların ve erkek hayranlarının ilgisiyle karşılaşan ikili seçtiği iki erkek yarışmacıları sahneye alarak kombin seçimlerini değerlendirdi.

Alışveriş ve moda severleri bir araya getiren, coşkulu bir kalabalığın yer aldığı etkinlikte Ivana Sert ve Hakan Akkaya ziyaretçilere sezon trendleri, vücut tiplerine uygun giyinmenin püf noktaları, iddialı ve trend parçaları kombinlemek gibi merak edilen konularda stil önerileri verdi. Bol kahkahalı ve esprili sohbette ikilinin yarışmacılarının seçtiği stiller yarıştırdı. En güzel kombin yarışı sonucundasürpriz hediyeler verilirken, kazanan yarışmacılar Ivana Sert ve Hakan Akkaya ile kahve içip sohbet etme imkanı buldu.

Yıl boyu birbirinden keyifli etkinlik ve kampanyalarıyla hizmet veren Optimum AVM, ünlü isimleri sevenleriyle buluşturmaya devam edecek.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN