HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 24 Kasım 2016

İTÜ Geliştirme Vakfı Okullarında Öğretmenler Günü Kutlandı

Magazinizmir
243 yıllık tarihi geçmişi olan, Türkiye’nin en çağdaş üniversitelerinden İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) çatısı altında kurulan İTÜ Geliştirme Vakfı İzmir Okulları Öğretmenler Günü kutlaması düzenledi.

Wyndham Otel'de gerçekleştirilen geceye İTÜ Geliştirme Vakfı İzmir Okulları Genel Müdürü Esra Sandalcı Adam, Okul Müdürleri Serkan Taşcıoğlu, Bülent Öz, Öğretmenler ve İTÜ Geliştirme Vakfı İzmir Okullarında görev alan tüm kurum çalışanları katıldı.

Gecede Kültür Sanat Koordinatörü ve Müzik Öğretmeni Banu Köstem'in yönettiği, okul yöneticilerinin seslendirdiği ‘Benim Adım Öğretmen’ şarkısı ve öğretmenler tarafından hazırlanan dans gösterisi büyük alkış aldı.

Pasta Kesildi

Bu özel gecede konuşma yapan Adam ‘ Her geçen gün güçlenen ve büyüyen ailemizle beraber kutlamalarımıza devam etmek bizler için çok büyük bir mutluluk ve gurur ‘ dedi. İTÜ Geliştirme Vakfı İzmir Okulları ailesinde görev alan yönetime, öğretmenlere, idari kadroya, güvenlik, servis, yemek, temizlik, sağlık ; tüm kurum çalışanlarına eğitime katkılarından dolayı teşekkür eden Adam, ‘ Sevgili öğretmenlerimiz, muhteşem bir güce sahip olduğunuzu biliyoruz. Elinizde sanki sihirli bir değnek varmış gibi, yapacağınız bir saatlik ders ile bir öğrencinin hayatını değiştirebiliyorsunuz. Öğrencilerinize bilgi, beceri kazandırırken, onlara aynı zamanda tecrübelerinizi ve değerlerinizi aktarıyorsunuz. İyi k i varsınız, emekleriniz için teşekkür ederim. Mesleğinizi sağlıkla, sürekli kendinizi yenileyerek, sevgiyle devam ettirmenizi diliyorum.’ dedi.

Gece Öğretmenler Günü pastasının kesilmesi ve müzik eşliğinde danslarla eğlenerek büyük bir coşkuyla deva etti.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN