İTK'lı Minikler Çocuk Onkoloji Servisinde Yatan Kardeşleri için Yılbaşı Partisi Düzenledi

İzmir Özel Türk Koleji (İTK) Okul Aile Birliği Okul İdaresi iş birliği ile geliri iki hastanenin Çocuk Onkoloji servisine bağışlanmak üzere geleneksel Yılbaşı Partisi düzenledi.Kaya İzmir Thermal Convention Center'da düzenlenen partiye İlk Öğretim 1. kademeden 270 öğrenci katıldı.

İzmir Özel Türk Koleji (İTK) öğrencileri Okul Aile Birliğinin girişimiyle gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projelerine bu yıl bir yenisini daha ekleyerek geliri Türkiye'nin en büyük çocuk onkoloji servisi olan Eskişehir Osmangazi Çocuk Onkoloji Servisi ve İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Çocuk Onkoloji Servisine bağışlanmak üzerine bir etkinlik gerçekleştirdi.

Çocukların sosyal sorumluluk bilinci yüksek, çevreye ve topluma duyarlı birer birey olarak yetişmesi için bu tür etkinliklere çok önem verdiklerini dile getiren İzmir Özel Türk Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Burçin Tezol "Okul aile birliğimizin içinde bulunduğu her proje birer sosyal sorumluluk projesine dönüşüyor.

Yeni bir yıla girerken amacımız çocuklarımızla birlikte her birey için toplumda eşit şartlar oluşması için katkıda bulunmak, dokunabildiğimiz her ele elimizden geldiğince dokunmak" şeklinde konuştu.
Eğlenceli aktiviteler eşliğinde tüm gün süren etkinlik Okul Yönetiminin pasta kesmesiyle sona erdi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Özel Türk Koleji, Kaya İzmir Thermal Convention Center, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi, Burçin Tezol, İzmir Etkinlikleri