İstanbul'da Başlayan Aşkın Çeşme'deki Mutlu Sonu

Her ikisi de İsveç'teki Ikea Genel Müdürlüğü lojistik departmanında çalışan Hazal Başbuğ ile Özgür Barka, Alaçatı Beach Resort’ta düzenlenen nikah ve düğün töreniyle yaşamlarını birleştirdi.5 yıl önce İstanbul’daki Ikea’da çalıştıkları sırada tanışan çift, Özgür Bey’in geçtiğimiz haziran ayında İtalya Como’da yaptığı evlilik teklifinin ardından temmuzda Ankara’da nişan yüzüklerini taktı. 110 davetlinin önünde "evet" diyen çiftin şahitliğini damadın yakın arkadaşı Serdar Mersinlioğlu, aile dostları Doğan Ertuğrul, gelinin ablası Gülden Tatari, eniştesi Haluk Tatari, yakın arkadaşları Derya Şensoy ve Koya Karolina Jonzon gerçekleştirdi.

Nikah sonrası gerçekleşen müzikli saatlerde sevdikleriyle doyasıya eğlenen Hazal ve Özgür Barka, balayı için Fethiye Hillside’yi tercih etti. Genç çift balayı sonrası tekrar İsveç’e geri döndü.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Hazal Başbuğ, Özgür Barka, Alaçatı Beach Resort İzmir, İzmir Alaçatı Beach Resort, Serdar Mersinlioğlu, Doğan Ertuğrul, Gülden Tatari, Haluk Tatari, Derya Şensoy, Koya Karolina Jonzon, Fethiye Hillside, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti