HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 11 Mayıs 2017

HOLLYHOOD’UN YENİ REKLAM YÜZÜ ECE BEGÜM YÜCETAN OLDU

Magazinizmir
İzmirli ünlü manken Ece Begüm Yücetan, Türkiye’nin alternatif ve hip hop giyimde en büyük online alışveriş mağazası Hollyhood’un yeni reklam yüzü oldu.

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu “Survivor” yarışmasına 2 kez katılan Ece Begüm Yücetan, iki yarışmada da finale kalma başarısı göstermişti. Türkiye’de hip hop giyim konusunda alternatifi olmayan Hollyhood; giyimden özel koleksiyonlara, çantadan aksesuarlara ve ayakkabıya kadar birçok seçenek sunuyor.

Ayrıca Türkiye’nin en ünlü rap müzik sanatçılarının mağazalarına da yer veren Hollyhood, kullanıcılarına sevdikleri sanatçıların ürünlerini satın alma fırsatı sunuyor. hollyhood.com.tr’de, ünlü rap müzik sanatçıları kendi koleksiyonlarını, albüm coverlarını ve şarkı sözlerini birçok farklı alternatif ve hip hop giyim ürünü üzerinde sergileyerek takipçilerine sunabiliyor.

Alternatif ve hip hop giyinmek isteyen kullanıcıların Hollyhood sayesinde istedikleri ürünlere artık daha kolay ulaşabildiklerini belirten Hollyhood Satış ve Pazarlama Müdürü Hakan Gürel, “Alternatif ve hip hop giyinmek isteyen insanlara yönelik ürünler satan yerler oldukça sınırlı. Biz bu konuda Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek alternatif ve hip hop giyim ile ilgili A’dan Z’ye tüm ürünleri sunmayı amaçladık. Bugün geldiğimiz noktada Türkiye’nin alternatif ve hip hop giyimde en büyük online mağazası olmayı başardık.” diye konuştu.

Ürün çeşitlerini ve tasarımlarını sürekli güncelleyen Hollyhood, her türlü kredi kartı ile güvenli alışveriş sunuyor. Ayrıca kredi kartına taksit imkânı da sunan Hollyhood’tan kapıda ödemeyle de alışveriş yapmak mümkün.

FACEBOOK İLE BAĞLAN