Hilton İzmir'de Meksika Rüzgarları Esti

Kalite, konfor ve mutluluğun adresi Hilton İzmir, farklılığını İşbirliği içerisinde olduğu şirket, seyahat acentası, havayolu yetkilileri ve İzmir’lilere yönelik gerçekleştirdiği Meksika Gecesi'nde bir kez daha hissettirdi.Meksika renklerinin hakim olduğu dekorun yanısıra, tüm ekibin giydiği Meksika izleri taşıyan kostümler misafirlerin beğenisini topladı.
Yeniden dizayn edilen odaların tanıtımının gerçekleştiği geceye Sun Express de katkılarıyla yer aldı. Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki Hilton Otelleri’nde hediye olarak verilen çift kişilik konaklamaların yanında, Kayseri, Malatya, Trabzon, Samsun gibi 9 farklı şehre Sun Express firması ücretsiz uçak biletleri hediye etti.

Ayrıca, gecenin büyük ödülü Sun Express uçak biletiyle Viyana Hilton’da çift kişilik konaklama oldu. Hilton İzmir’in ev sahibi olduğu organizasyonda Zeytin Sanat Organizasyon Müzik grubu Meksika ve latin şarkılarıyla geceye renk kattı.
Eğlence ile birleştirilen bu keyifli organizasyon, Aşçıbaşı Şamil Akşit’in hazirladigi mükemmel ikramları ve misafirlerin birbirleri arasındaki keyifli sohbetleriyle tamamlandı.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Hilton İzmir, İzmir Hilton, Meksika Gecesi İzmir, İzmir Meksika Gecesi, Sun Express İzmir, Zeytin Sanat Organizasyon İzmir, İzmir Zeytin Sanat Organizasyon, Şamil Akşit, İzmir Etkinlikleri