HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 31 Mart 2017

Hangi Okulda Okumalıyım Eğitim Platformunda İTÜ Çekirdekten Destek

Magazinizmir
İstanbul Teknik Üniversitesi içerisinde bulunan İTÜ Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezi bu yıl destek vereceği projeler arasında Hangi Okulda Okumalıyım Eğitim Platformunu’da seçti.

İTÜ Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezi; teknoloji tabanlı yenilikçi iş fikirlerine sahip, fikrinin inovatif ve ticari faaliyete dönüştürülebilir olduğuna inanan tüm girişimciler ve girişimler için en doğru adrestir. 2012 yılında kurulan ve yüzlerce başarılı projeye imza atan merkez bu yıl destek vereceği projeler arasında 2017 yılında yayın hayatına ve saha çalışmalarına başlayan Hangi Okulda Okumalıyım Eğitim Platformunu’da seçti.

Veli, öğrenci ve eğitim kurumları arasında köprü oluşturan eğitimin yeni arama motoru olarak hizmet veren www.hangiokuldaokumaliyim.com eğitim platformunun bu desteği aldıktan sonra büyüme ivmesine hız katacağı ön görülüyor. Şimdiden 400 okula temas eden bünyesinde 4000’den fazla okul barındıran platformun bu yılın sonuna kadar ki hedefi tüm Türkiye’deki özel eğitim kurumlarına ulaşmaktır. Ayrıca devlet okullarına da yer vermektir.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN