HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 26 Şubat 2018

"Görevimiz Tatil" Ekibinden Ege'ye İade-i Ziyaret!

Magazinizmir
Çekimleri İzmir Ödemiş’in Birgi Köyü’nde gerçekleşen "Görevimiz Tatil" turneye çıktı. Filmin yönetmeni Murat Şeker, Demet Akbağ, Zafer Algöz ve senaryo ortağı Ali Tanrıverdi, önce İzmir MavibahçeAVM’de hemen ardından da Manisa Turgutlu Cinepol Sinemaları’nda Egelilerle buluştu.

İmparator da Oyuncularla Filmi İzledi!

Manisa Turgutlu’da film ekibini büyük bir sürpriz bekliyordu. Sinema salonuna giriş yapan oyuncular fuayede İbrahim Tatlıses’le bir araya gelerek sohbet etti. Ardından hep birlikte Turgutlu halkıyla beraber filmi izledi. İbrahim Tatlıses film ekibini tebrik ederek filmi çok sevdiğini ve tekrar izleyeceğini söyledi. Cinepol Sinemaları’nın sahibi ünlü yapımcı Polat Yağcı da ev sahipliği yaptığı bu etkinlikte, misafirleriyle birlikte objektiflere gülümsedi.

İzmirlilerden Film Ekibine Zeytin Ağacı!

İzmir’de büyük bir coşkuyla karşılanan film ekibine anlamlı hediye! Zeytin ağaçlarını koruma hikayesiyle gündeme outran "Görevimiz Tatil" ekibine İzmirliler birer dikili zeytin ağacı hediye etti.
SugarWorkz ve Taff ortak yapımı aile komedisi "GÖREVİMİZ TATİL" 7’den 77’ye salonları dolduran Egeliler tarafından kahkahalar ve alkışlarla izlendi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN