MAGAZİN -- 18 Mayıs 2016

Göksan ve Altınöz Ailelerinin Mutlu Günü

Magazinizmir
Akça Holding Smyrna Seracılık 3’üncü kuşak temsilcisi Osman Göksan ile Epikette Moda Tasarım’ın sahibi İpek Nadire Altınöz, Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlenen görkemli düğün töreniyle bir ömür boyu birlikteliğe evet dedi.

Düğünde sahne alan Serdar Ortaç, seslendirdiği birbirinden hareketli şarkılarla geceye renk kattı.

2013 yılında tanışan ve 20 Şubat 2016 tarihinde Bursa’da düzenlenen törenle  nişanlanarak evlilik yolunda  ilk adımı atan çifti bu özel günlerinde İstanbul, Ankara, Bursa’dan gelen yakınları yalnız bırakmadı.

İşadamı Ahmet Göksan ve Dilek Göksan’nın oğulları Osman Göksan’nın nikah masasındaki şahitliğini Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Eski Bakanı ve Denizli Milletvekili Nihat Zeybekçi, Devlet Eski Bakanı  Cavit Çağlar, Akça Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça, Osman Göksan’nın halası Bülay Elçi üstlenirken  tanınmış Sanayici Yakup Altınöz ve Gülay Altınöz ‘ün kızları İpek Nadire Altınöz’ün şahitliğini CHP Bursa Milletvekili Lale Karabıyık, Karşıyaka Adliyesi Hakimi Kenan Gül, İpek NadireAltınöz’ün dedesi Teoman Ünal üstlendi. Çiftin nikahını İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu kıydı.

İpek Nadire Altınöz’ün Vakko şıklığını taşıyan gelinliği konuklardan tam not alırken Osman Göksan’nın Armani markasının imzasını taşıyan damatlığı konuklardan tam not aldı.

İpek Nadire Altınöz’ün saç tasarımını Bursa Sacha kuaför, makajı ise Tuğberk’e ait.  Monjardin organizasyonun düzenlediği düğün törenin de sahne alan Serdar Ortaç geç saatlere kadar konuklara unutulmaz bir eğlence yaşattı.  Çift Balayı için rotayı Maldivlere çevirdi.

FACEBOOK İLE BAĞLAN