HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 4 Ağustos 2017

Gençlik Aşkı Mutlu Sonla Noktalandı

Magazinizmir
İzmir’in genç iş adamlarından 4 Team Organizasyon’un ortağı Ali Kolcu ile gençlik aşkı Türkerler İnşaat Satış Uzmanı Ezgi Gürol yaklaşık üç yüz davetlinin katıldığı törenle dünya evine girdi.

13 sene önce aynı işyerinde çalışırken tanışan ve daha sonra iş tercihleri nedeniyle yolları ayrılan genç çift yıllar sonra biraraya gelince kaldıkları yerden devam etme kararı aldı. Şahitliklerini Alper Koçak, Pelin Kalyoncu, Gözde Bardslay ve Senem Erdoğan’ın yaptığı çift 4 Team Organizasyon’un La Vie Nouvelle’de düzenlediği muhteşem törenle bir ömür birliktelik sözü verdi.

Dekorasyonu ve süslemeleri Lal Davet tarafından yapılan organizasyon göz kamaştırırken Ezgi Kolcu, Sisters gelinliği Ali Kolcu ise Damat Tween şıklığı ile konukları büyüledi. Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD) Başkan ve Üyelerinin de çiftin mutluluklarına ortak olduğu gece de Ali Kolcu’nun ortağı ve en yakın arkadaşı olan Alper Koçak’ın, organizasyonun mükemmel olması için gece boyu gösterdiği çaba konukların gözünden kaçmadı.

Genç çift balayı için bir haftalığına Küba ve Bahamalar’ı tercih etti.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN