HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 14 Kasım 2018

Fuat Paşa Yalısı'nda Muhteşem Düğün

Magazinizmir
Karşıyaka Spor Kulübü eski başkanlarından Uzmar Denizcilik Ltd. ve Uzmar Gemi İnşa San. A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Mutlu Altuğ, gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren başarılı iş kadını Egem Gülersoy ile yaşamını birleştirdi.

Uzun zaman önce ortaokul yıllarından tanışan ve yıllar sonra yolları tekrar kesişen çift 5 senelik birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. İstanbul Sarıyer de ki tarihi Fuat Paşa yalısı'nda gerçekleşen görkemli düğün törenine yurt içi ve yurt dışından yaklaşık 100 kişilik seçkin bir davetli gurubu katıldı.

Gelinliğin Alessandro Angelozzi imzası taşıdığı davette damat beyde Boglioli marka takım elbisesi ile göz kamaştırdı. Kokteyl ile başlayan gecede çift özel bir seremoni ile merdivenlerden avluya inerek nikah törenine geçildi. Seremonide gelin ve damada çocukları eşlik ederken duygu dolu anlar yaşandı.

Damat beyin nikah şahitliğini Türk denizciliğinin duayen ismi, Uzmar Denizcilik ve Gemi İnşa A.Ş Yönetim kurulu başkanı Altay Altuğ üstlenirken gelin hanımın şahidi ise Ebru Eden Serinyel ile Burçin Okumuş oldu.

Mutluluk dolu anlar yaşanan gecede yeni evli çiftimiz gece için özel olarak hazırlanan pastayı alkışlar eşliğinde kesti. Altuğ çifti düğün sonrası balayı tatili için önce Londra’ya ardından da New Orleans’a geçti. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN