HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 24 Ağustos 2017

Forum Bornova Çocuk Kulübü Ziyaretçileri Bu Hafta Sonu Ülkemizin Hikayeleriyle Tanışacak

Magazinizmir
Özel temalarıyla hem çocukların hem büyüklerin dikkatini çeken Forum Bornova Çocuk Kulübü etkinliklerinin bu haftaki konusu "ülkemiz".

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, minikler için hem öğreten hem eğlendiren çocuk kulübü etkinliklerine "ülkemiz" temasıyla devam ediyor. 26-27 Ağustos Cumartesi ve Pazar günleri Forum Bornova’nın minik ziyaretçileri eski hikayelerimizden, masallarımızdanve şiirlerimizden parçalar dinleme fırsatı bulacak. Köy oyunlarının yanı sıra eğlenceli deyimler, fıkralar ve bilmeceler öğrenecek olan çocuklara bir tiyatro sanatçısı da eşlik edecek. Mini Tiyatro saatinde her yaştan konuklarla Nasreddin Hoca fıkralarından yola çıkarak kurulacak interaktif oyuna ise hem İzmirli çocuklar hem de anne-babaları davetli.

Minikler Ağustos Ayı Boyunca Her Hafta Sonu ForumBüs Yelpaze Atölyesiyle Serinliyor

Forum Bornova’nın minikler için ForumBüs’te her hafta sonu düzenlediği hem öğreten hem eğlendiren yaratıcı etkinlikler kapsamında, ağustos ayı boyunca yelpaze atölyesi gerçekleştiriliyor. Atölyede 4 – 12 yaş arasındaki tüm minikler hem yaratıcılıklarını konuşturma fırsatı yakalıyor hem de kendi başlarına serinlemek için çözüm üretiyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN