HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 12 Ağustos 2017

Folkart Carrera Partisi Can Dostlara Destek Oldu

Magazinizmir
Folkart Towers Carrera spor ve yaşam merkezinin havuz başı partileri hız kesmeden devam ediyor. Folkart Towers'ın beş, altı ve yedinci katlarında hizmet veren Folkart Carrera'daki Masquerade Party, sokak hayvanlarına destek oldu.

Parti girişinde satışa sunulan parti maskelerinin geliri, Ege Hayvan Hakları Federasyonu'na bağışlandı. Böylelikle maskelerin geliri sokak hayvanları ve yardıma muhtaç hayvanlar yararına kullanılmış oldu.

Yönetim olarak sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerini ve bu tür projelere yönelik çalışmalara daha çok yer vereceklerini belirten Folkart Carrera Genel Müdürü Mehmet Varol, Çeşme Fun Beach Club'ta Folkart Carrera olarak sürdürdükleri spor aktiviteleriyle de dikkat çektiklerini belirtti.

9 Ağustos akşamı DJ Timur Renkus'un kabin başında olduğu ve Perküsyon Sanatçısı Serhat Gönüllü'nün şarkılara eşlik ettiği Folkart Carrera Masquerade Party'de, geceye katılanlar maskeli kızların içecek ikramlarıyla karşılandı. Maskeli garsonların servis yaptığı partide, Moda Ajans'ın şov kızları da gösteri sundu. Folkart Carrera yetkilileri, 16 Eylül'de yerli ve ünlü bir müzik grubunun sahneye çıkacağı bir konser organizasyonuna imza atacaklarını söyledi. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN