HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 30 Mayıs 2018

Final Four'da Final Heyecanı

Magazinizmir
EuroLeague Basketball'un "Özgüven Sponsoru" Head&Shoulders, Euroleague Final Four'da yarışan takımlara desteğini "Kazanmak Kafada Başlar" diyerek ve binlerce basketbolseveri bu heyecan için bir araya getirerek gösterdi.

Dünyanın 1 numaralı şampuanı Head&Shoulders, "Özgüven Sponsoru" olduğu EuroLeague Final Four'da şampiyonluk için yarışan takımlar; Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımı ile Real Madrid'e İstanbul'da düzenlediği maç izleme organizasyonu ile destek oldu. "Kazanmak Kafada Başlar" diyen Head&Shoulders desteğini düzenlediği maç izleme etkinliği ile gösterdi.

2018 EuroLeague Final Four organizasyonunun final maçında Real Madrid ile karşılaşan Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımı, maçı 85-80 skorla kaybetse de gösterdiği mücadele ile son ana kadar izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşattı. Son topa kadar desteğini sürdüren binlerce basketbolsever son topa kadar nefesini tutarak maçı takip etti.

Türkiye'de basketbolun gelişmesine yönelik destek ve projeleri ile yer alan Head&Shoulders'ın Yarı Final karşılaşması için düzenlenen maç izleme etkinliğine; Pelin Öztekin, Merve Çağıran, Seda Güven, Didem Soydan, Sercan Badur, Fatma Turgut, Ege Kökenli, Ezgi Avcı, Hatice Aslan ve Nilay Cafer gibi birçok ünlü isim cesur saç modelleri ile katılmış ve desteğini göstermişti. Finalde yine büyük bir coşkuyla desteğini gösteren basketbolseverler, maçın sonunda istediği sonucu alamayan taraftarlar, yine de bu zorlu mücadeleyi gösteren takımlarına desteklerini ilettiler.

FACEBOOK İLE BAĞLAN