HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 21 Ağustos 2017

Evlilikleri Bal Sayesinde Oldu

Magazinizmir
Düğün koçu Hande Balaban ile RMS Proje Tasarım Şirketi’nin sahibi Hulusi Güven, attıkları imza ile yaşamlarını birleştirdi.

Oturdukları sitede aynı katta kapı komşuluğu ile başlayan arkadaşlıkları zaman içinde aşka dönüşen çift, barınaktan sahiplendikleri Bal isimli köpeklerinin arabuluculuğu sayesinde aşklarını evlilikle taçlandırmaya karar verdi. Düğün tarihini özellikle damadın doğum günü olarak seçen gelin hanım, aileleri, çalışma arkadaşları ve dostlarıyla beraber unutulmaz bir eğlenceye imza attı.

Sedat-Gülfer Balaban, Işın-Cengiz-Burak Güven

İzmir’in sevilen solisti Arda Türegün’ün sahne aldığı gecede, konuklar Flex Catering tarafından hazırlanan ikramlarla ağırlandı. Yüksek makine mühendisi Sedat Balaban ve Gülfer Balaban çiftinin kızları Hande Hanım, başarılı tasarımcı Yiğit Eryendi tarafından hazırlanan gelinliği giyerken, TRT İzmir’in emekli haber müdürü Cengiz Güven ve emekli öğretmen Işın Güven çiftinin oğulları Hulusi Bey de Kupon By Tosyalı imzalı damatlıkla nikah masasına oturdu. Gece boyunca doyasıya eğlenen çift, balayı tatili için Kazablanka’yı tercih etti. 

Cengiz Balaban, Alphan Ege

Arda Türegün

FACEBOOK İLE BAĞLAN