Evlilik Yolunda İlk Adımı Attılar

İŞCAR Yem aile şirketinin İthalat Sorumlusu Şebnem Tuğçe Pala, Sabancı Üniversitesi mezunu ve Amerika’daki Berkeley Üniversitesinde elektronik alanında Araştırma Görevlisi olarak doktorasını yapan Mahmut Tosun ile evliliğe ilk adımını attı.İngiltere ve İsviçre’deki üniversitelerden uluslararası politika, ekonomi ve kalkınma alanlarında uzmanlık diploması alarak aile şirketinde çalışmaya başlayan Şebnem Tuğçe Pala ile Mahmut Tosun 2008 yılında Münih’te aynı yurtta komşu oldukları sırada tanışarak birbirlerine aşık oldu.

Yedi yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandırma kararı alan genç çift, Tepekule Özel Günler Salonu'nda gerçekleştirilen nişan töreniyle evlilik yolunda önemli bir dönemeci geride bıraktı.
Nişan yemeğine çiftin yakın arkadaş ve akrabalarından oluşan 200 davetli katılırken; genç çiftin nişan yüzüklerini Turhan Pala taktı.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Şebnem Tuğçe Pala, Sabancı Üniversitesi, Berkeley Üniversitesi, Mahmut Tosun, Tepekule Özel Günler Salonu, Turhan Pala, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti