HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 30 Nisan 2018

EssiAkademi'nin Yeni Mezunları

Magazinizmir
1994 yılında Zübeyde Nacar tarafından kurulan Essi Güzellik ve Estetik, Türkiye’ye sağlıklı güzellik hizmetini sunarken, güzellik sektörüne istihdam kazandırmaya da devam ediyor.

Toplamda 40’ın üzerinde şubesi bulunan Essi’nin Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan Akademileri binlerce estetisyen mezun ederek kadın istihdamına ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor. Franchise şubeleri ile birlikte 200’ün üzerinde personelin çalıştığı Essi Akademi, bugüne kadar on bin estetisyen, 450 medikal estetik hekimi mezun etti.

Bu yıl Alsancak, Karşıyaka ve Torbalı şubelerinde eğitim gören 50 öğrenci Ege Palas otelinde düzenlenen mezuniyet töreninde kep giydi. Mezuniyet törenine katılan genç estetisyenlere diplomalarını Essi kurucusu Zübeyde Nacar ile eşi Hacı Reşit Nacar takdim etti.

Törende söz alan Essi kurucusu Zübeyde Nacar, sadece İzmir Akademiden bir yılda 250’nin üzerinde uzman estetisyen mezun ettiklerini söyledi. Franchising sistemi ile büyüdüklerini ifade eden Nacar, ‘’genelde personellerimizi öğrencilerimiz arasından seçiyoruz’’ dedi. Nacar sözlerine şöyle devam etti; ‘’ Biz Essi Güzellik-Estetik-Kozmetik-Eğitim olarak sizi ve sağlığınızı önemsiyoruz. Öncelikli amacımız ise alanında en etkili ve en sağlıklı hizmetleri sunarak sürdürülebilir olmak için donanımlı uzman yetiştirmek. 1994 yılında çıktığımız bu yolda tüm Türkiye’ye sağlıklı güzellik hizmetini sunmaya devam ediyoruz. Bununla birlikte EssiAkademi’lerden binlerce estetisyen mezun ederek kadın istihdamına ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. 24 yıldır güzellik ve estetik alanında verdiğimiz kaliteli hizmetin yanı sıra sektöre yeni uzmanlar kazandırarak her zaman daha iyiyi hedefledik. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde sahip olduğumuz 41 şubeyle sağlıklı güzellik hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak ya da Essi Güzellik ve Estetik Grubu olarak ailemizin bir üyesi olmak isterseniz biz hep buradayız!" 

FACEBOOK İLE BAĞLAN