En Yeni Kahve Lezzetleri Artık Wyndham Grand İzmir Özdilek'de

Wyndham Grand misafirlerinin soğuk demlenmiş kahveli içecekler eşliğinde keyifli vakit geçireceği "Brew Parlor" programıyla geleneksel kahve kültürüne yeni bir soluk getiriyor.ABD’li ünlü şef Stephanie Izard ve miksolojist Ivy Mix tarafından hazırlanan Wyndham Grand’in seçilmiş otellerinde uygulanacak olan Cold Brew Coffee / soğuk demleme kahve tanıtımının da yapıldığı etkinlikte Wyndham Grand otellerinin Türkiye ile birlikte dört ülkede sunulmaya başlayacak olan özel kahve programının detayları verildi.

Cold Brew kahve soğuk veya oda sıcaklığındaki suda 12-24 saat arasında demlenerek yoğun, akıcı ve dolgun bir aroma kazanıyor ve tercihe göre farklı aromalarla tatlandırılıyor. ABD’deki satışı 7.9 milyon dolar olan ve dünya çapında satışları en hızlı artan alkolsüz içecek konumundaki soğuk demleme kahve farklı markalar tarafından da sunulmakta.

Ancak Wyndham Grand otellerinde en iyi kalitede Kosta Rika Kahvesi ve doğal aromalarla tatlandırılıyor. Bu lezzetli içeceğin tadını zenginleştirmek için farklı içkilerin yanı sıra tay biberi, tarçın, karanfil, yıldız anason siyah çikolata, poblano ve guajillo biberi, rezene tohumu ve hatta bademli krema gibi farklı aromalar kullanılıyor.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Wyndham Grand İzmir, İzmir Wyndham Grand, Özdilek İzmir, İzmir Özdilek, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti