HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 13 Şubat 2017

En Lezzetli Tatil, Titanic Deluxe Bodrum'da

Magazinizmir
Titanic Deluxe Bodrum, gastronomi alanındaki engin deneyimlerini Ege mutfağı ve kültürünü tanıtmak için oluşturduğu özel konseptler ile misafirlerine sunuyor.

Alanında deneyimli uzman şefler eşliğinde misafirlerini zengin Ege mutfağından özel lezzetlerle tanıştıran Titanic Deluxe Bodrum'un dünya mutfaklarından harmanladığı seçkin örnekler de iştah kabartıyor.

Bodrum’un en güzel koylarından Güvercinlik’te hizmet veren Titanic Deluxe Bodrum'da hijyen, malzeme kalitesi ve sunum gibi birçok ayrıntıyla birlikte yemeği sanata dönüştüren usta şefler, Türk ve dünya mutfaklarından özel menülerle misafirleri lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Özenle ve en taze malzemelerle hazırlanan, her biri kendine özgü baharat ve soslarla zenginleştirilmiş yemekler, Ege Denizi manzaralı şık restoranlarda konaklama deneyiminize ayrı bir tat katıyor.

Ayrıcalıklı Tatilin Adresi

Titanic Deluxe Bodrum’da dekorasyonunda modern mimariyle doğallığı bir arada yansıtan, oda ve villa kategorilerinde farklı konaklama alternatifleri bulunuyor. En ince ve şık detaylarla tasarlanan doğayla iç içe odalar benzersiz bir deniz manzarası sunarken; her damak tadına hitap eden zengin bir açık büfeye sahip ana restoran ile Türk ve dünya mutfaklarının en özel lezzetlerini sunan a la carte restoranlar, Pascarella, Begonvil, Hasır ve The Beef Grill Club gurme lezzetlerden vazgeçemeyenleri bekliyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN