HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 6 Mart 2018

Emaar Square Mall Dünya Kadınlar Günü'nü Enbe Orkestrası İle Kutluyor

Magazinizmir
Anadolu Yakası’nın yepyeni alışveriş ve eğlence merkezi Emaar Square Mall, Dünya Kadınlar Günü’nü düzenlediği birbirinden güzel ve farklı etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor.

Dünya Kadınlar Günü kapsamında, mart ayı boyunca birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Emaar Square Mall, 9 Mart tarihinde Türkiye’nin en eğlenceli orkestralarından biri olan Enbe Orkestrası’nı ağırlayacak.

Anadolu Yakası’nın yepyeni alışveriş ve eğlence merkezi Emaar Square Mall, mart ayı boyunca Dünya Kadınlar Günü kapsamında gerçekleştirdiği etkinlikler ile ziyaretçilerine eğlenceli anlar yaşatıyor. Birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Emaar Square Mall, 9 Mart tarihinde Türkiye’nin en eğlenceli orkestralarından biri olan Enbe Orkestrası’nı ağırlayacak. Enbe Orkestrası 9 Mart tarihinde sevenleri için en güzel şarkılarını Emaar Square Mall’da seslendirecek.

Mart ayı boyunca Dünya Kadınlar Günü’nü eğlenceli birçok etkinlikle kutlamak isteyen herkes Emaar Square Mall’un davetlisi olarak Enbe Orkestrası konserini ücretsiz izleyebilecek.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN