HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 6 Şubat 2017

EGİKAD Yeni Projelerle Geliyor

Magazinizmir
Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) Yönetim Kurulu Başkanlık koltuğunu 12 Ocak’ta devralan Nilhan Antitoros üyelerle West Western Konak Hotel’de düzenlenen kokteyle bir araya geldi.

EGİKAD’ın yeni dönemde projeleri daha da büyüteceğini söyleyen Antitoros, üyelerinden bu süreçte tam destek beklediğini belirtti.

2008 yılından beri kadınların iş hayatına yönelik birçok projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Antitoros, "Dünden bugüne ne yapıldıysa bugünden yarına daha büyük projeler ile kadınlarımızın sonuna kadar yanında olacağız.

Bu süreçte tüm üyelerimizin de bizim yanımızda olması gerekiyor. İnovatif ve yenilikçi fikirler üreten tüm üyelerimiz 2017 yılında projelerle EGİKAD’ı daha iyi yerlere getirecektir. Bu güzel gecede hep beraber 2017 yılında neler yapacağımızı ve toplumda birlik beraberlik atmosferini nasıl oluşturacağımızı göstermeliyiz" dedi.

EGİKAD’ın sivil toplum kuruluşları bazında önemli bir yere sahip olduğunu da hatırlatan Antitoros, bu süreçte tüm üyelerinden destek beklediğini de açıkladı.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN