HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 19 Temmuz 2017

EGİKAD 9. Yaşını Kutladı

Magazinizmir
Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD), kuruluşunun 9. yıl dönümünü İzmir Arena’da düzenlediği bir kokteyl ile kutladı.

İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt, BATÜDER Başkanı Akın Kazançoğlu, İZİKAD Başkanı Huriye Serter ile EGİKAD üyeleri ve çok sayıda davetlinin katıldığı gecede 5 yılını dolduran 13 üye ile 4 kurucu üyeye plaket verildi. Dernek Üyesi Mukaddes Ertuğrul’a da gecenin gerçekleşmesine yaptığı katkı nedeniyle hediye takdim edildi.

9. yıl pastasının da kesildiği gecede konuşma yapan EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilhan Antitoros, dokuz yıl önce temelini attıkları EGİKAD’ın bugün geldiği noktadan gurur duyduklarını söyledi.

Yeni Projeler Yolda

Kuruculardan, önceki yönetimlere kadar derneği bu güzel noktaya getiren herkese emeklerinden dolayı çok teşekkür eden Antitoros, "Hep beraber derneğimizi büyütmeye, kadınların hayatına dokunmaya, yeni sosyal sorumluluk projeleri ile kamuoyunun önüne çıkmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

EGİKAD Yüksek İştişare Kurulu Başkanı Işın Yılmaz da yaptığı konuşmada derneği bugünlere getiren herkese teşekkür etti. EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilhan Antitoros’a derneğe katkılarından dolayı bir de plaket takdim eden Yılmaz, kurucu başkan olarak her zaman EGİKAD’ın hizmetinde olduğunu vurguladı.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN