Egeli Giyimcilerin 23. Yıl Gururu

Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) kuruluşunun 23. Kuruluş yıldönümünü Hilton Oteli’nde düzenlenen gece ile kutladı.İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Moda ve Hazır Giyim Federasyonu Başkanı Hüseyin Öztürk, İZFAŞ Genel Müdürü Gül Şener, Ege Tekstil İhracatçıları Birliği Başkanı Sabri Ünlütürk, Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Emre Kızılgüneşler, İzmir Terziler Odası Başkanı Mevlüt Turun ile birlikte sektörün önde gelen temsilcileri ve dernek üyelerinin eşleri ile birlikte katıldığı gecede 23. yıl pastası da kesildi.

Sponsorluğunu Polytropon firmasının yaptığı gecede konuşan EGSD Başkanı Mukadder Özden, derneğin bugünlere gelmesinde emeği geçenlere teşekkür ederken, mevcut yönetim olarak derneği ve sektörlerini daha ileri noktalara taşımak için çaba harcadıklarını söyledi. Gecede ayrıca dernek üyeliğinde 20. Yılını tamamlayan Nedim Örün, Remzi Peköz, Altan Yalaz, Oktay Aşçı, Ata Ayten, Menekşe Kıran ile Dilaver Günay’a plaketleri takdim edildi. 23. yıl pastasının İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, geçmiş dönem başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kesildiği gecede davetliler Positive Live Project Orkestrası’nın şarkıları ile eğlendiler.  


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ege Giyim Sanayicileri Derneği İzmir, İzmir Ege Giyim Sanayicileri Derneği, Hilton Oteli İzmir, İzmir Hilton Oteli, Aziz Kocaoğlu, Emre Kızılgüneşler, Mevlüt Turun, Menekşe Kıran, Dilaver Günay, Positive Live Project Orkestrası İzmir, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti