HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 14 Şubat 2017

Dünyaca Ünlü Dorene’ler İzmir'de

Magazinizmir
Türkiye’nin İlk Yetkili DJI Mağazası İzmir Karşıyaka’da hizmete açıldı.

Açılışta Kullanıcılara Dünyanın En Popüler Dronelarını Uçurma Fırsatı verildi.Kısa sürede tüm dünyada moda olmaya başlayan dünyaca ünlü yıldızların kullandığı Droneler Film,dizi,düğün ve organizasyonların yanısıra Kişilerin kendi zevkleri için kullanılmaya başladı.

Mağaza sahibi Ervin Coşkun yeni mağaza ile DJI marka müşteri iletişimini arttırmayı ve kullanıcılara Inspire 2 gibi profesyonel seri ve katlanabilir Mavic Pro gibi tüketici elektroniği serisinde üretmiş olduğu droneları hem keyif hem de ticari olarak nasıl kullanılabileceğini göstermeyi hedefliyoruz. DJI’ın üretmiş olduğu dronelar bu yılın en çok tercih edilen yüksek-teknolojik hediyeleri arasında yer alıyor.

İzmir ve çevresinde ikamet eden Drone tutkunlarını bekliyoruz.DJI ticari ve kullanıcı elektroniği guruplarında innovatif drone ve kamera teknolojilerinin kürüsel pazar lideri ve aktif geliştiricisidir. DJI uzaktan kumandalı helikopter ve uçuş sistemleri geliştiricileri tarafından büyük bir tutkuyla kuruldu. Şirket, hava fotografçılığı ve film ekipmanlarının üretimi üzerine çalışırken bunların herkes tarafından daha erişilebilir olması için de dünya genelinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

DJI’ın mevcut operasyonları Amerika, Avrupa ve Asya kıtasında 100’ün üzerindeki ülkede sürmekte olup, ürünleri film yapımcılığı, inşaat, acil müdahale, ve tarım gibi pek çok sektörde kullanım alanı bulmaktadır dedi. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN